Car Repair

Auto - Naprawa
Wulkanizacja
Klimatyzacja


Milanówek ul. Królewska 129 Tel: 22 724 69 50
korbowody png

Mechanika pojazdowa

Naszą główną działalnością jest mechanika pojazdowa. Jeżeli masz problem - przyjeżdzaj - lub my przyjedziemy po Ciebie :)

koło samochodowe png

Wulkanizacja

Posiadamy profesjonalne stanowiska do naprawy bądź wymiany ogumienia

Wymiana płynów

Zapraszamy na szybki serwis a w nim m.in wymiana płynów oraz nabijanie i odgrzybianie klimatyzacji

Długoterminowy biznes

Mechanika pojazdowa jest naszą pasją od dzieciństwa. Na początku to były drobne naprawy dla siebie rodziny oraz przyjaciół . Po ukończeniu szkoły samochodowej w której zdobyliśmy niezbedną teorię w połączeniu z posiadaną już praktyką zaczęliśmy pracę w jednym z warsztatów samochodowych w Milanówku. Dobra opinia rozchodziła się sama dlatego zdecydowaliśmy się założyć własny interes w 2014r

W swojej ofercie posiadamy wszelkiego rodzaju naprawy mechaniczne od okresowych serwisów do poważnych napraw takich jak kompletne remonty. Naprawiamy również drobne usterki elektryczne.

Naszą ofertę uzupełnia wulkanizacja gdzie szybko i sprawnie dokonacie Państwo serwisu ogumienia , oraz usługa serwisowania klimatyzacji.

Zapraszamy !

Nasz zespół

Jesteśmy kolegami z czasów szkolnych, łączy nas wspólna pasja do wykonywanej pracy. Wieloletnie doświadczenie w branży , fachowa i szybka obsługa a przedewszystkim jakość dokonywanych przez nas napraw ,z pewnością sprawi że w rozmowie ze swoimi znajomymi nt mechaników samochodowych będziecie Państwo mogli dumnie powiedzieć " my mamy dobrego mechanika".

My ze swojej strony dokładamy wszelkich starań aby na to miano zasłużyć.

Radek Skalski

Mąż i kochający ojciec.

Pierwszy silnik wymienił w wieku 9 lat

Kolega Radka
Człowiek tejemnica - ale pracuje z radkiem :)